Kucēnu skola

Kāpēc ir vajadzīgas socializācijas nodarbības (2).jpg

Pieteikties nodarbībām

Lūdzu, cienīsim viens otra darbu un laiku, tāpēc, pirms piesakieties nodarbībām, izlasiet visu apakšā minēto, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem!

Sākot ar 11. maiju, 19:00

Trešdienās. Treneris Ivars Lielpēteris

Sākot ar 17. maiju, 20:00

Otrdienās. Trenere Andra Pašujeve

Ja nu gadījumā jūsu izvēlētajā līmenī visas vietas ir aizņemtas, jūs varat pieteikties saņemt informāciju par nākamajām nodarbībām, un, līdz ko parādīsies brīvas vietas, mēs ar jums sazināsimies.

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?
Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

Ko mēs darīsim kucēnu skolā?

Kucēnu socializācija ir pats svarīgākais suņu apmācības posms, kas garantē to, ka jūsu suns nebūs bailīgs un vēlāk arī agresīvs. Vairāk par to, kas ir socializācija, var lasīt te!

Kur notiks nodarbības?
Labratorijas ielā 19, Rīga  Karte

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!
Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Nodarbības ir paradzētas kucēniem no 3-5 mēneša vecuma!

Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos socializācijas skolai. Uz nodarbībām var sākt nākt uzreiz pēc otrās (trakumsērgas) vakcīnas.

Maksa par kursu - 59.99 eur!
Cena par visu kursu - četrām nodarbībām.

Naudas atmaksa!

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit!. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Image by Zachary Kadolph