Otrā klase

Three Big Puppies

Pieteikties nodarbībām

Lūdzu, cienīsim viens otra darbu un laiku, tāpēc, pirms jūs piesakaties nodarbībām, izlasiet visu zemāk minēto, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem!

Pieteikties

P., Ce.

Ja nu gadījumā jūsu izvēlētajā līmenī visas vietas ir aizņemtas, jūs varat pieteikties saņemt informāciju par nākamajām nodarbībām, un, līdz ko parādīsies brīvas vietas, mēs ar jums sazināsimies.

Kas ir "Otrā klase"

Otrā klase ir grupu nodarbību kurss mācītiem suņiem!

Lai suns būtu klausīgs, un jums būtu miera un harmoinijas pilnas attiecības tiepietiek ar to, ka jūs viņam iemāciet pāris komandas. Suns ir jānodarbina visu laiku, viņi ir radīti lai strādātu, un tieši tam arī ir šīs nodarbības.

 

Nodarbību grafiks!

Katra kursa līmeņa nodarbības notiek vairākas reizes nedēļā, un jūs paši varat izvēlēties, kad, kurā dienā un cik reizes nedēļā jūs nāksiet.

 

Vēlams būtu suņu skolu apmeklēt vidēji 1x nedēļā. Ir ļoti svarīgi, lai pa vidu starp suņu skolas nodarbībām jūs pagūstat pastrādāt un skolā apgūto atkārtot un nostiprināt arī “mājas apstākļos”. Ja jums ir pietiekoši daudz brīva laika un esat ļoti čakli mājasdarbu pildītāji, varat uz nodarbībām nākt arī 2x nedēļā, bet biežāk gan nebūs jēgas.

 

Jums nav katru nedēļu nodarbības jāapmeklē vienā un tajā pašā laikā, varat izvēlēties starp jebkurām piedāvātajām attiecīgā līmeņa nodarbībām.

Visu nodarbību grafiks, lai saprastu, kurās dienās notiek nodarbības, un varētu plānot savu laiku, redzams šeit.

Lai apmeklētu grupu nodarbības, ir nepieciešams derīgs COVID sertifikāts!

Sākoties ārkārtas situācijai, pēc MK noteikumiem, lai apmeklētu nodarbības, ir nepieciešams derīgs COVID sertifikāts!

Kur notiek nodarbības?

Labratorijas ielā 19, Rīga

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!

Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs konkrētā nodarbībā darām, cik sarežģīti ir uzdevumi un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Nodarbības ir paradzētas suņiem un to saimniekiem kuri ir apguvuši pamata lietas!

​Šajās nodarbībās mēs nerunāsim, par to, kā sunim iemācīt sēēt vai gulēt. Tas jav ir jāmāk. Ja jūsu suns vēl nemāk visas pamata komandas, tad noteikti vajadzētu sākt ar pamata apmācības kursu!

Maksa par nodarbību - 15 eur!

Makāt varat caur mājas lapu izmantojot maksājumu karti, vai uz vietas nodarbībā.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Image by Zachary Kadolph