Pamata apmācības kurss


Kad sāksies nodarbības?

Sākot ar 04. septembri, sestienās - 09:00
Sākot ar 11. septembri, sestienās - 10:00
Sākot ar 16. septembri, ceturtdienās - 10:00


Saņemt informāciju par nākamajām nodarbībm
 

Nodarbības notiks reizi nedēļā. Ja grupu nodarbību kursi notiek Jums nepiemērotos laikos, droši atstājiet savus kontaktus. Mēs ar Jums sazināsimies, tiklīdz būs jauns grupu nodarbību kursa piedāvājums!

Grupu nodarbības suņiem

Suņi guļ, saritinājušies kamolā, ne tāpēc, lai izskatītos mīļi un neatvairāmi. Tas ir gadsimtiem sens instinkts, lai ilgāk saglabātu siltumu un pasargātu vēderu un dzīvībai svarīgos orgānus no plēsējiem.

Grupu nodarbību kurss sastāv no 12 nodarbībām!

 • Viena teorijas nodarbība – stāstīsim par to, kam pievērst uzmanību, dzīvojot kopā ar suni, un kā pareizi sakārtot hierarhiju, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem. Pirmā nodarbība notiek BEZ suņa.
 • Desmit praktiskās nodarbības, kuru galvenais mērķis ir iemācīties mācīt savu suni.
 • Divpadsmitā nodarbībā būs eksāmens, kurā pārbaudīsim, ko esat apguvuši. Ja eksāmens tiks nokārtots veiksmīgi, izsniegsim diplomus.

 • Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?
  Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

  Nodarbības ir paradzētas suņiem un to saimniekiem bez priekšzināšanām no 4m. vecuma.
  Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos grupu nodarbībām. Bet ļoti iesaku pirms tam iziet kucēnu socializācas kursu.

  Telefonā nepieciešams instalēt aplikāciju "SIGNAL".
  Savstarpējai saziņai ir nepieciešams uz telefona ielādēt aplikāciju "Signal". Caur šo aplikāciju es jums sūtīšu mājas darbus, būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī ziņošu, ja man būs jums kaut kas steidzami svarīgs jāpasaka.
  Vairāk par aplikāciju, un to, kāpēc lietosim tieši šo aplikāciju var lasīt šeit.

  Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!
  Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

  Maksa par kursu ir sākot ar 59.99 eur
  Maksa par kursu ir 149,99 €. Ir iespēja samaksu veikt 3 daļās – katrā 59,99 €. Jāmaksā ir par visu nodarbību kursu, tostarp gadījumā, ja plānojat kādu nodarbību izlaist.

  Ko darīsim, ja COVID-19 ierobežojumi neļaus nākt uz nodarbībām?
  Mēs esam gatavi arī pašam sliktākajam scenārijam. Esmu sagatavojis video nodarbības, nodarbības ar video zvanu palīdzību, kā arī mājasdarbu pārbaudīšanu. Pagājušie pandēmijas ierobežojumi mums bija labs ģenerālmeiģinājums, un tagad esam gatavi visiem iespējamajiem scenārijiem.


  Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

  Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.


  Vairāk par suņu un bērnu attiecībām

  Biežāk uzdotie jautājumi


  1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
  2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu).
  3. Uz jūsu norādīt-pastu tiks nosūtīts rēķins.
  4. Rēķins jāsamaksā trīs dienu laikā, un tikai tad jūs kļūstat par pilntiesīgu apmācības grupas dalībnieku.
  5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt 'šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

  Pulkveža Brieža ielā 31

  Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

  Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

  0