Individuālās nodarbības suņiem


Kur notiek nodarbības?

Pulkveža Brieža ielā 31

Pieteikties

Suņi saprot līdz 250 vārdiem un žestiem, prot skaitīt līdz pieci un spēj atrisināt vienkāršus matemātiskus uzdevumus.

Individuālās nodarbības

Suņi dzird ultraskaņu. To uzzinot, mūziķis Pols Makartnijs ultraskaņu ierakstīja dziesmas A day in the life beigās kā veltījumu savai kucītei Martai. Par godu viņai Pols sarakstījis arī dziesmu Martha My Dear- tā iekļauta Bītlu 1968. gada albumā.

Kas notiek individuālajās nodarbībās?
Individuālās nodarbības lielais pluss ir individuāla pieeja katram sunim, kas arī garantē maksimāli ātru rezultātu. Kā arī tieši šajās nodarbībās ir iespējams atrisināt jūsu suņa problēmas, piemēram agresiju vai bailes.

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?
Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

Ar ko atšķiras no grupu nodarbībām?
Individuālās nodarbībās visa apmācības instruktora uzmanība tiek veltīta vienam klientam, savukārt, grupu nodarbībās tā tiek sadalīta visiem, tāpēc individuālajās nodarbībās apmācība notiek ātrāk un precīzāk.

Cik maksā viena individuālā nodarbībā?
30 eur par nodarbību!

Kādās situācijās labāk izvēlēties individuālās nodarbības?
Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Kā pieteikties nodarbībām?

  • Spiediet pogu PIETEIKTIES
  • Izvēlieties nodarbības veidu
  • Izvēlieties sev viss izdevīgāko laiku un datumu
  • Aizpildiet pieteikuma formu


Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Biežāk uzdotie jautājumi


Jā, var. Par suņu apmācību mājās vairāk var lasīt 'šeit.

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt 'šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Pulkveža Brieža ielā 31

0