Kucēnu skola


Kad sāksies nodarbības?

Sākot ar 22. septembri, trešdienās - 10:00
Sākot ar 22. septembri, trešdienās - 18:00
Sākot ar 22. septembri, trešdienās - 19:00

 

Nodarbības notiks reizi nedēļā. Ja grupu nodarbību kursi notiek Jums nepiemērotos laikos, droši atstājiet savus kontaktus. Mēs ar Jums sazināsimies, tiklīdz būs jauns grupu nodarbību kursa piedāvājums!

Kucēnu socializācijas nodarbības

Kucēniem ir 28 zobi, bet pieaugušiem suņiem – 42.

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?
Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

Ko mēs darīsim kucēnu skolā?
Kucēnu socializācija ir pats svarīgākais suņu apmācības posms, kas garantē to, ka jūsu suns nebūs bailīgs un vēlāk arī agresīvs. Vairāk par to, kas ir socializācija, var lasīt te.

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!
Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Nodarbības ir paradzētas kucēniem no 3-5 mēneša vecuma!
Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos socializācijas skolai. Uz nodarbībām var sākt nākt uzreiz pēc otrās (trakumsērgas) vakcīnas. 

Telefonā nepieciešams instalēt aplikāciju "SIGNAL".
Savstarpējai saziņai ir nepieciešams uz telefona ielādēt aplikāciju "Signal". Caur šo aplikāciju es jums sūtīšu mājas darbus, būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī ziņošu, ja man būs jums kaut kas steidzami svarīgs jāpasaka.
Vairāk par aplikāciju, un to, kāpēc lietosim tieši šo aplikāciju var lasīt šeit.

Maksa par kursu - 59.99 eur!
Cena par visu kursu - četrām nodarbībām.


Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.


Vairāk par suņu un bērnu attiecībām

Biežāk uzdotie jautājumi


1. Komunicēšana ar suņiem. Suņu komunicēšana savā starpā.
2. Pieskārieni, kopšana, veterinārārsta apmeklējums
3. Fobijas.
4. Suns visvairāk baidās no tā, ko nepazīst, tāpēc centīsimies viņu ar visu iepazītināt. Suns pilsētā, uzvedība uz ielas, sabiedriskā transportā, pārvadāšana ar mašīnu.

1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu).
3. Uz jūsu norādīt-pastu tiks nosūtīts rēķins.
4. Rēķins jāsamaksā trīs dienu laikā, un tikai tad jūs kļūstat par pilntiesīgu apmācības grupas dalībnieku.
5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt 'šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Pulkveža Brieža ielā 31

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Kucēnu socializācijas nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.Ja suns ir vecāks par 6. mēnešiem.

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

0