Pamata apmācības kurss - Otrā klase


Kad sāksies nodarbības?

Nodarbības notiek katru pirmdienu - 20:00

Otrā klase!

Cilvēki, kas saskaņā ar Ķīnas horoskopu dzimuši Suņa gadā, tiek uzskatīti par lojāliem, nosvērtiem, labsirdīgiem un taisnīgiem.

Nodarbības ir paradzētas suņiem un to saimniekiem ar priekšzināšanām!
Nodarbības paredzētas suņiem un to saimniekiem, kuri ir beiguši pamata apmācības kursu, vai ir apguvuši visas pamata apmācības kursu, spēj noturēt uzmanību, un vēlas savas zināšanas nostiprināt.

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!
Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Maksa par kursu ir sākot ar 15.00 eur
Summa ir par vienu nodarbību.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.


Vairāk par suņu un bērnu attiecībām

Biežāk uzdotie jautājumi


1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu).
3. Uz jūsu norādīt-pastu tiks nosūtīts rēķins.
4. Rēķins jāsamaksā trīs dienu laikā, un tikai tad jūs kļūstat par pilntiesīgu apmācības grupas dalībnieku.
5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt 'šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Pulkveža Brieža ielā 31

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Pieteikties

0